About This Project

LOGO tarafından alanında dünyada öncü bir teknolojik altyapıyla sunulan LOGO Mind, standartları bir adım öteye taşıyarak sahip olduğunuz veriyi rekabet avantajına dönüştürmenize imkan tanıyacak.

LOGO çözümleri ile kusursuz bir entegrasyona sahip olan LOGO Mind her an, kurum içerisindeki her kullanıcı tarafından konumdan bağımsız olarak anlık sorgu ve analiz imkanı sağlayan bellek içi motor, dashboard, etkileşimli rapor, animasyonlu grafikler ve analitikler gibi özelliklere sahip. İleri düzey bellek içi motoru ile sorgu yanıtlama sürelerini anlık mertebelere indiren çözüm, anlık iş fırsatlarının avantaja dönüştürülmesine destek oluyor. Sezgisel analizler, teknik bilgisi olmayan kullanıcıların LOGO verilerini hızlı ve basit bir biçimde sürükle-bırak yöntemiyle kullanmalarına; bu verilerden tablo oluşturmalarına ve bu tabloları detaylı biçimde düzenlemelerine olanak tanıyor.

Dashboard Özelliği;

Basit ve kullanıcı dostu “dashboard” lar sayesinde, işletmenizin hızlı bir şekilde veri analizi gerçekleştirebilmesini sağlar.

Sürükle-Bırak Özelliği ile İşlem Kolaylığı;

Logo Mind Insight veri indeksleme motoru ve akıllı görsellerin kombinasyonu ile veri boyutları arasındaki tüm ilişkileri analiz eder. Geleneksel yaklaşımlarda ve klasik sorgu bazlı veri modellerinde gizli kalmış noktaları keşfetmenizi sağlar.

Çoklu Veri Kaynaklarına Hızlı Erişim ;

Logo Mind Insight çoklu veri kaynaklarına performanstan ödün vermeden geniş kapsamlı bakış açısı kazandırır.

İstenilen Cihazdan ve Yerden Erişim İmkanı; 

Logo Mind Insight herhangi bir ek geliştirme yapmadan istenilen cihaza adapte olurken; masaüstü bilgisayardan başlanılan analizlere tabletlerden ve akıllı telefonlardan devam etme imkanı sağlar.

Storytelling Özelliği; 

Logo Mind Insight Storytelling özelliği ile analiz sonuçlarını görsel bileşenlerle paylaşabilir, takım arkadaşlarınızla iletişiminizi ve iş birliğinizi geliştirebilirsiniz.

İnteraktif Raporlama; 

İnteraktif raporlama sayesinde, farklı birimlerden çalışanlar aynı anda aynı rapor üzerinde çalışarak; işletmenizin hızlı bir şekilde rapor üretmesini sağlar.

Veri Entegrasyonu; 

Sahip olduğu kolay veri entegrasyonu sayesinde, işletmenizin her biriminden gelen farklı veriyi bir çatı altında analiz edebilmenizi sağlar.