Sözleşmeli Bakım ve Destek
Müşterilerimizin  bilişim teknolojileri altyapısında sahip olduğu  tüm ürünlerin uçtan uca standartlara uygun biçimde çalıştırılmasını sağlamak, Sistemin en az mudahaleyle sürekli çalışırlığını gerçekleştirmek ve sistemden maximum performans değerlerini elde etmek amacıyla Prodatatarafından sağlanan teknik destek hizmetleridir.

Prodata HP, Compaq, IBM, Cisco Systems, Nortel Networks,3 Com Microsoft,Netsis  gibi ana üreticilerin, sistem, veri iletişim ağı ve yazılım ürünlerine, uçtan uca tek noktadan bakım ve destek hizmetlerini sağlayabilmektedir.

Müşterilerimize sağladığımız hizmetler;

  • Donanım Bakım-Onarım Hizmetleri : Server, PC ve yazıcılarda oluşan donanım problemlerinin giderilmesi, sorunsuz çalışmayı sağlamaya yönelik hizmetler.
  • Sistem Destek Hizmetleri : Server ve PC’lerin işletim sistemi ve uygulama programlarından oluşan yapının sorunsuz çalışması ve oluşan problemlerin giderilmesini sağlayan hizmetler.
  • Network Destek Hizmetleri : Router, switch, modem, voice gateway, firewall  ve diğer network cihazlarından oluşan WAN ve LAN yapısının en iyi performans değerleri ile sorunsuz çalışmasını ve sorun çıktığında giderilmesini sağlayan hizmetler.