Hakkımızda

Prodata, Bilişim Teknolojileri hizmetlerindeki gelişmeleri takip ederek Farklı sektörlerdeki tüm müşterilerimize uygun çözümlerle doğru konumlandırarak, müşterilerine iş akışlarını kolaylaştırarak artan rekabet koşullarında avantaj sağlayarak verimliliklerini artırmayı hedeflemektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz çözümlerimizle maliyet avantajı sağlayarak en son teknolojiye uygun çalışmalarımızla geleceğe dönük öncülük etmekteyiz.

Prodata’yı, kurulduğumuz 1996 yılından itibaren müşterilerimize sağladığımız sektörel çözümlerden iş çözümlerine, sistem entegrasyon çalışmalarından, servis ve bakım hizmetlerinden network çözümleri, yazılım ve uygulama geliştirme ve teknoloji danışmanlığa kadar geniş bir yelpazede hizmetlerle müşterilerimizin Kalıcı-uzun vadeli-katma değer üreten TEKNOLOJIK ÇÖZÜM ve İŞ ORTAĞI olarak konumlandırıyoruz.

Vizyonumuz

“Teknolojiyi katma değerli hizmetlere dönüştürerek Müşterilerimize sunduğumuz çözümlerimizle maliyet avantajı sağlayarak en son teknolojiye uygun çalışmalarımızla geleceğe dönük öncülük etmektir.”

Tek Noktadan anahtar teslimi projeler üretmekteyiz.
Sektörlere özel çözümlerimizle ürün çeşitliliğini her gecen gün arttırıyoruz.
Projelerimizde var olan en yüksek teknolojileri kullanıyoruz.
Koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek hizmet vermekteyiz. Sektördeki uzun yıllların getirdiği deneyimimizle kalıcı müşteriler edinmeyi hedefliyoruz.
Müşteri memnuniyeti ön planda tutarak Müşterilerimizle Uzun vadeli iş birlikteliği yapmaktayız.

Konusunda uzman kaliteli insan kaynağı ile hizmet kalitemizi arttırmaktayız. Şirket içi-şirket dışı eğitimlerle insan kaynağımızı sürekli geliştirmekteyiz. Çalışan memnuniyetinin, müşteri memnuniyetini arttırdığının bilincinde hareket ederek personelimizin sosyal gelişimine önem vermekteyiz.
Ege ve Batı Akdeniz Bölgesinde yerel bir firma olmanın avantajlarını kullanıyoruz.

Misyonumuz

Bizim için başarının, ihtiyaçlarınızı iyi anlamak ve size değer katacak çözümleri sunabilmekte yattığını çok iyi biliyoruz. Tüm kurumsal yazılım ihtiyacınızı giderebilmek istiyoruz. 1996’dan beri bu hedef ışığında çıtamızı sürekli yükseltip, işlerinizi hızlandıracak, karar verme süreçlerinizi güçlendirecek, sizlerin geleceği daha net görmenizi ve güvenle bakmanızı sağlayacak Netsis Kurumsal Kaynak planlama çözümleri ile çalışıyoruz.

Teknolojinin sağladığı faydaları yakından takip ederek, Netsis ERP yazılımları pazarına yeni çözümler katmak ve müşterilerimize işlerini en etkin şekilde yönetebilecekleri çözümler sağlayarak birlikte büyümek ana stratejimizi oluşturuyor.